Pesukratid

"Täislaks pakett"

Sisaldab pigipesu, savipesu, šampoonipesu, kuivatust suruõhuga, kahe pastaga läigestavat poleerimist, vahatamist, sisepuhastust ja nahahooldust. See on pesukratid kõige mahulisem ja suurim puhastuspakett.
Hind alates 300 eurot. (täpsem hind selgub sõiduki ülevaatamisel).

Sise-ja välipesu

Sise-ja välipesu hõlmab auto sisepuhastust ja välipesu, tööde aeg 2h. Autole tehakse eelleotus, šampoonipesu, kuivatus. Sisepuhastus hõlmab tolmuimejaga puhastamist + puit- ja plastpindade puhastamist spetsiaalsete vahenditega.

Vahatamine püsivahaga

Vahatamine püsivahaga sisaldab leotust, veljepesu, pigieemaldust, auto kere eelpesu, saviga töötlust, Iron X töötlust, šampoonipesu ja põhjalikku kuivatust ning auto katmist NANOCARE MALCO püsivahaga. Kaitsekihi kestvus 6 kuud, töö ajakulu 5h.

Salongi keemiline puhastus

Salongi keemiline puhastus sisaldab pakiruumi ja salongi keemilist süvamärgpesu: armatuurlaud, istmed, põrand, uksepolstrid, plastik- ning nahkpindade pesu, nahahooldust ning plastikkaitsega töötlust.  Ajakulu 8h.

Läigestav poleerimine kahe pastaga

Läigestav poleerimine sisaldab süvapesu sõiduki kerele (mustuse ja pigi täielik eemaldamine, rauaosakeste eemaldamine, värvi puhastamine saviga) ja velgede välispindade pesu. Kahe-etapiline poleerimine, värvi kaitsmine kuni 12 kuud.

Transfeer

Transfeer ehk teie sõiduki transport pesulasse, kus masin tehakse puhtaks ning puhas auto tuuakse teile koju tagasi.

Scroll to Top